TRANSPORT
NA LOTNISKO

PRZEWOZY BUSEM

BUSEM NA WESELE? DLACZEGO NIE!

Kto kieruje? Czy możemy się z Tobą zabrać? – paradoksalnie to najczęściej zadawane pytania w trakcie wesela niż sakramentalne „Czy bierzesz sobie za męża/żonę…”. Organizacja dojazdów na wesele i później do domu nastręcza wiele problemów, ponieważ nikt nie chce zgodzić się na niewdzięczną rolę kierowcy i zrezygnować z części zabawy. Czy można temu zaradzić? Oczywiście! Jedź wynajętym busem na wesele!

Taka wyjątkowa okazja, jaką jest zawarcie związku małżeńskiego, wiąże się z zabawą do białego rana i – nie ukrywajmy – także z zasobną ilością spożytych trunków wysokoprocentowych. O ile przyjazd na wesele nie jest problemem, to już kwestia powrotu do domu budzi emocje. W takich sytuacjach pada fundamentalne pytanie: kto odwiezie nas do domu? Zazwyczaj rozwiązania tego problemu są dwa:

  1. Któryś z członków rodziny musi się poświęcić i zrezygnować z części zabawy zakrapianej alkoholem.
  2. Po długich poszukiwaniach udaje się w końcu znaleźć kierowcę spośród znajomych, który z własnej i nieprzymuszonej woli zgadza się zrezygnować z nocnego wypoczynku i o 4 nad ranem odebrać weselnych gości. 

Oba warianty wymagają długich i żmudnych zabiegów, bo chętnych na podjęcie roli kierowcy jest zazwyczaj tyle, ile abstynentów na weselu, czyli prawie wcale.

BUSEM NA WESELE: DOJAZD POD SAM DOM!

Nasza firma transportowa proponuje rozwiązanie, które zadowoli wszystkich. Nikt nie będzie musiał zrezygnować z dobrej zabawy, każdy natomiast będzie mógł wznieść toast za szczęście Młodej Pary. Otóż proponujemy wynajem busa z kierowcą na wesele. Ten wariant posiada same plusy:  

  • goście (najczęściej członkowie rodziny lub znajomi) w tym samym czasie dotrą na ślub albo na wesele, 
  • komfortowe warunki przejazdu, na pewno wygodniejsze niż w osobówce,
  • zabawa integracyjna może zacząć się już po drodze, 
  • nikt nie martwi się o przejazd do i z powrotem, 
  • przejazd w miłej i serdecznej atmosferze, 
  • wynajem busa z kierowcą na wesele jest na pewno tańsze niż suma kosztów paliwa przejechanego osobno przez każdego z uczestników
  • po zakończonej imprezie każdy z uczestników zostanie odstawiony bezpiecznie na próg swojego domu.

Ostatnia i najważniejsza zaleta do elastyczność. To Ty decydujesz, kiedy kierowca ma podjechać pod Twój domy i kiedy ma przyjechać, aby zabrać Ciebie i Twoich bliskich do domu. Nie musisz się więc prosić, wydzwaniać do znajomych czy czekać na autobus. 

WYNAJEM BUSA NA WESELE Z KIEROWCĄ CZĘSTOCHOWA

Nasza firma świadczy usługę pod hasłem busem na wesele Częstochowa i okolice. Oferta dotyczy wynajmu busa z kierowcą, który zapewni przejazd w dowolnym kierunku. Zapraszamy do skorzystania z niej w szczególności mieszkańców Częstochowy i okolic.