TRANSPORT
NA LOTNISKO

PRZEWOZY BUSEM

Pilne przesyłki Częstochowa, czyli Twój osobisty kurier

Pilnie potrzebujesz wysłać paczkę, aby jeszcze tego samego dnia dotarła do nadawcy? Kurierzy popularnych firm mogą jedynie zagwarantować Ci dostawę następnego dnia? Jeżeli masz taki problem, to skorzystaj z usług osobistego kuriera, który w ciągu 24-godzin dostarczy Twoje pilne przesyłki na terenie Częstochowy.

Wraz z rozwojem sklepów internetowych i portalów sprzedażowych usługi kurierskie przeżywają prawdziwy renesans. Niegdyś na paczkę wysłaną tradycyjną pocztą trzeba było czekać około tygodnia, dziś popularne firmy kurierskie proponują dostarczenie paczki w ciągu zaledwie 2-3 dni. Jest to niewątpliwie bardzo duży postęp w porównaniu z tym, co kiedyś było. Ale co zrobić, gdy dwa dni to zdecydowanie za późno? Najlepsze byłby pilne przesyłki Częstochowa.

Jak nie można samemu?

Każdy w swoim życiu miał sytuację, że musiał dostarczyć paczkę jak najszybciej, ale nie mógł tego zrobić fizycznie. Wtedy warto skorzystać z usług indywidualnego kuriera. Taką ofertę świadczą firmy, które na co dzień zajmują się przewozami osób. Cena za ich usługi nie jest tak tania jak oferowana przez wielkie firmy kurierskie. Jednak  w sytuacjach, o których piszemy, nie pieniądz stoi na pierwszym miejscu, ale szybkość i efektywność oraz spokój ducha.

Wielu na pewno zapyta, skąd ta oszczędność czasu w porównaniu do dużych firm kurierskich. Otóż indywidualni kurierzy 24h świadczą usługi bezpośrednie, tj. przyjmują paczkę od nadawcy i od razu jadą do adresata. Nie zatrzymują się po drodze w żadnych magazynach, czy centrach logistycznych, a mapę dróg – jako doświadczeni kierowcy – mają w małym palcu. Stąd też są oni w stanie dostarczyć przesyłkę 24 h.

Same day, czyli pilne przesyłki Częstochowa

Nasza firma przewozowa świadczy usługi przesyłki kurierskie 24h, nazywane przez niektórych również „same day”, czyli tego samego dnia. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm zlokalizowanych na terenie Częstochowy i okolic.

Zapewniamy:

  • usługi przewozowe 24h,
  • możliwie najszybszy transport paczek,
  • wysoki poziom świadczonych usług,
  • możliwość monitowania przesyłki, w tym informacje o dostarczeniu przesyłki,
  • przejrzyste warunki usługi.

W naszej ofercie znajdują się m.in. przewozy dokumentów, przesyłek firmowych, dostawy kwiatów, transport części samochodowych oraz dostawy zakupów dla sklepów stacjonarnych i internetowych. Jesteśmy cały czas otwarci na potrzeby Klientów. Dostarczamy paczki o różnych gabarytach. Do przewozu wykorzystujemy busa Peugeot Expert Traveller.

ZAMÓW KURIERA 24H

Jeżeli więc szukasz firmy oferującej pilne przesyłki ekspresowe Częstochowa albo kuriera24 h, nasza firma gorąco się poleca. Dostarczymy Twoją paczkę najszybciej, jak tylko się da! Na pewno tego samego dnia, choć przeważnie takie usługi wykonujemy nawet do 1 godziny! Na Twoje zlecenie czekamy pod nr 510-290-834.