TRANSPORT
NA LOTNISKO

PRZEWOZY BUSEM

GDY LOTNISKO NIE JEST WCALE BLISKO

Podróże na drugi kraniec świata nie stanowią już żadnego problemu. Wystarczy kupić bilet, wsiąść w samolot i odlecieć do wymarzonego miejsca. W odwiedziny, na wakacje, w podróż służbową. Problemem jest jednak dotarcie na lotnisko z całą masą walizek i toreb podróżnych, zwłaszcza, gdy wspomniane lotnisko wcale nie jest blisko.

Porzuć samochód

Gdy jedziemy własnym samochodem na lotnisko, to problemem staje się kwestia, co z tym autem później począć. Parkingi przy lotniskach do najtańszych nie należą. Nie chcemy przecież zapłacić za postój naszego samochodu jak za bilet lotniczy. Pozostawienie auta na odległym i do tego niestrzeżonym parkingu też jest pomysłem chybionym. Nie dość, że w obie strony musimy odbywać prawdziwą pielgrzymkę do lotniska, to jeszcze z 30 kilogramowym obciążeniem. Mało wygodne. Na domiar złego możemy po powrocie stwierdzić, że nasz pozostawiony samochód nie ma tablic rejestracyjnych, radia, drogich kołpaków, albo bardziej elementarnych części wyposażenia.

Co więc z samochodem zrobić? Kompletnie nic. Zostaw go w domu, w garażu. Zapomnij o stresach związanych z przejazdem i horrendalnymi cenami za parking. Przyjemne i bezstresowe przewozy busem z kierowcą na lotnisko zapewnią Ci bezpieczny i wygodny dojazd.

Co na tym możesz zyskać?

  1. Pieniądze. Na pewno będzie to tańsze rozwiązanie niż opłata parkingowa.
  2. Wszyscy w komplecie. Jeżeli jedziesz na wakacje z grupą znajomych, to masz pewność, że wszyscy w busie się pomieszczą ze swoimi bagażami. Możesz kolejno po wszystkich podjeżdżać, aby mieć pewność, że wszyscy razem dotrzecie na lotnisko. Nie zostanie więc żaden Kevin sam w domu.
  3. W pośpiechu łatwo zlekceważyć ograniczenia prędkości i fotoradary. Gdy wybierzesz transport busem na lotnisko, masz pewność, że przewóz nie będzie cię dodatkowo kosztował kilku punktów karnych.
  4. Nie oszukujmy się przejazd busem na lotniskoto znacznie większa wygoda niż podróż osobówką. Nie musisz bawić się w puzzle swoim i swojej rodziny bagażem. W busie jest na tyle luzu, że nie musisz układać tobołków na przysłowiową „zakładkę”.
  5. Profesjonalna obsługa. Którą trasę do lotniska wybrać, aby ominąć korki? W którym miejscu zaparkować, aby było najbliżej odprawy paszportowej? Ile trzeba być wcześniej, żeby zdążyć przejść odprawę? Na te pytania o każdej porze nocy i dnia doskonale odpowiedzą Ci kierowcy przewozów na lotnisko. Dlatego warto powierzyć w ich ręce kwestie transportu.
  6. Do domu na luzie. Powrót po 2 tygodniach wakacji i kilkugodzinnym locie może być bardzo męczący. Bagaż emocji, przeżyć i zakupionych pamiątek może każdego przeciążyć. Po co się więc męczyć? Lepiej zamówić przewozy z lotniskai w drodze powrotnej uciąć sobie regeneracyjną drzemkę.
 

Problem z głowy

Reasumując, transport busem na i z lotniska ma wiele zalet. Oszczędza nerwów, stania w korkach, upychania bagażów. Jeżeli Cię przekonaliśmy zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Posiadamy wygodny 9-osobowy bus Peugeot Expert Traveller i doświadczonego kierowcę. Oferujemy przewozy z i do lotnisk: Katowice Pyrzowice, Kraków Balice, Wrocław Strachowice, Warszawa Okęcie. Jeżeli z samolotem Ci nie po drodze, chętnie dowieziemy Cię tam, gdzie chcesz. Na drugi koniec Polski, w góry czy nad morze, na Mazury czy Kaszuby. Wszystko jest w zasięgu naszych czterech kółek.

@transportbusem @przewozynalotnisko @przewozyzlotniska @buszkierowcadowynajeci