Strona główna » Wpisy

Wpisy

TRANSPORT
NA LOTNISKO

PRZEWOZY BUSEM

GDY LOTNISKO NIE JEST WCALE BLISKO

Podróże na drugi kraniec świata nie stanowią już żadnego problemu. Wystarczy kupić bilet, wsiąść w samolot i odlecieć do wymarzonego miejsca. W odwiedziny, na wakacje, w podróż służbową. Problemem jest jednak dotarcie na lotnisko z całą masą walizek i toreb podróżnych, zwłaszcza, gdy wspomniane lotnisko wcale nie jest blisko.

Porzuć samochód

Gdy jedziemy własnym samochodem na lotnisko, to problemem staje się kwestia, co z tym autem później począć. Parkingi przy lotniskach do najtańszych nie należą. Nie chcemy przecież zapłacić za postój naszego samochodu jak za bilet lotniczy. Pozostawienie auta na odległym i do tego niestrzeżonym parkingu też jest pomysłem chybionym. Nie dość, że w obie strony musimy odbywać prawdziwą pielgrzymkę do lotniska, to jeszcze z 30 kilogramowym obciążeniem. Mało wygodne. Na domiar złego możemy po powrocie stwierdzić, że nasz pozostawiony samochód nie ma tablic rejestracyjnych, radia, drogich kołpaków, albo bardziej elementarnych części wyposażenia.

Co więc z samochodem zrobić? Kompletnie nic. Zostaw go w domu, w garażu. Zapomnij o stresach związanych z przejazdem i horrendalnymi cenami za parking. Przyjemne i bezstresowe przewozy busem z kierowcą na lotnisko zapewnią Ci bezpieczny i wygodny dojazd.

Co na tym możesz zyskać?

 1. Pieniądze. Na pewno będzie to tańsze rozwiązanie niż opłata parkingowa.
 2. Wszyscy w komplecie. Jeżeli jedziesz na wakacje z grupą znajomych, to masz pewność, że wszyscy w busie się pomieszczą ze swoimi bagażami. Możesz kolejno po wszystkich podjeżdżać, aby mieć pewność, że wszyscy razem dotrzecie na lotnisko. Nie zostanie więc żaden Kevin sam w domu.
 3. W pośpiechu łatwo zlekceważyć ograniczenia prędkości i fotoradary. Gdy wybierzesz transport busem na lotnisko, masz pewność, że przewóz nie będzie cię dodatkowo kosztował kilku punktów karnych.
 4. Nie oszukujmy się przejazd busem na lotniskoto znacznie większa wygoda niż podróż osobówką. Nie musisz bawić się w puzzle swoim i swojej rodziny bagażem. W busie jest na tyle luzu, że nie musisz układać tobołków na przysłowiową „zakładkę”.
 5. Profesjonalna obsługa. Którą trasę do lotniska wybrać, aby ominąć korki? W którym miejscu zaparkować, aby było najbliżej odprawy paszportowej? Ile trzeba być wcześniej, żeby zdążyć przejść odprawę? Na te pytania o każdej porze nocy i dnia doskonale odpowiedzą Ci kierowcy przewozów na lotnisko. Dlatego warto powierzyć w ich ręce kwestie transportu.
 6. Do domu na luzie. Powrót po 2 tygodniach wakacji i kilkugodzinnym locie może być bardzo męczący. Bagaż emocji, przeżyć i zakupionych pamiątek może każdego przeciążyć. Po co się więc męczyć? Lepiej zamówić przewozy z lotniskai w drodze powrotnej uciąć sobie regeneracyjną drzemkę.
 

Problem z głowy

Reasumując, transport busem na i z lotniska ma wiele zalet. Oszczędza nerwów, stania w korkach, upychania bagażów. Jeżeli Cię przekonaliśmy zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Posiadamy wygodny 9-osobowy bus Peugeot Expert Traveller i doświadczonego kierowcę. Oferujemy przewozy z i do lotnisk: Katowice Pyrzowice, Kraków Balice, Wrocław Strachowice, Warszawa Okęcie. Jeżeli z samolotem Ci nie po drodze, chętnie dowieziemy Cię tam, gdzie chcesz. Na drugi koniec Polski, w góry czy nad morze, na Mazury czy Kaszuby. Wszystko jest w zasięgu naszych czterech kółek.

@transportbusem @przewozynalotnisko @przewozyzlotniska @buszkierowcadowynajeci

 

TRANSPORT
NA LOTNISKO

PRZEWOZY BUSEM

BUSEM NA WESELE? DLACZEGO NIE!

Kto kieruje? Czy możemy się z Tobą zabrać? – paradoksalnie to najczęściej zadawane pytania w trakcie wesela niż sakramentalne „Czy bierzesz sobie za męża/żonę…”. Organizacja dojazdów na wesele i później do domu nastręcza wiele problemów, ponieważ nikt nie chce zgodzić się na niewdzięczną rolę kierowcy i zrezygnować z części zabawy. Czy można temu zaradzić? Oczywiście! Jedź wynajętym busem na wesele!

Taka wyjątkowa okazja, jaką jest zawarcie związku małżeńskiego, wiąże się z zabawą do białego rana i – nie ukrywajmy – także z zasobną ilością spożytych trunków wysokoprocentowych. O ile przyjazd na wesele nie jest problemem, to już kwestia powrotu do domu budzi emocje. W takich sytuacjach pada fundamentalne pytanie: kto odwiezie nas do domu? Zazwyczaj rozwiązania tego problemu są dwa:

 1. Któryś z członków rodziny musi się poświęcić i zrezygnować z części zabawy zakrapianej alkoholem.
 2. Po długich poszukiwaniach udaje się w końcu znaleźć kierowcę spośród znajomych, który z własnej i nieprzymuszonej woli zgadza się zrezygnować z nocnego wypoczynku i o 4 nad ranem odebrać weselnych gości. 

Oba warianty wymagają długich i żmudnych zabiegów, bo chętnych na podjęcie roli kierowcy jest zazwyczaj tyle, ile abstynentów na weselu, czyli prawie wcale.

BUSEM NA WESELE: DOJAZD POD SAM DOM!

Nasza firma transportowa proponuje rozwiązanie, które zadowoli wszystkich. Nikt nie będzie musiał zrezygnować z dobrej zabawy, każdy natomiast będzie mógł wznieść toast za szczęście Młodej Pary. Otóż proponujemy wynajem busa z kierowcą na wesele. Ten wariant posiada same plusy:  

 • goście (najczęściej członkowie rodziny lub znajomi) w tym samym czasie dotrą na ślub albo na wesele, 
 • komfortowe warunki przejazdu, na pewno wygodniejsze niż w osobówce,
 • zabawa integracyjna może zacząć się już po drodze, 
 • nikt nie martwi się o przejazd do i z powrotem, 
 • przejazd w miłej i serdecznej atmosferze, 
 • wynajem busa z kierowcą na wesele jest na pewno tańsze niż suma kosztów paliwa przejechanego osobno przez każdego z uczestników
 • po zakończonej imprezie każdy z uczestników zostanie odstawiony bezpiecznie na próg swojego domu.

Ostatnia i najważniejsza zaleta do elastyczność. To Ty decydujesz, kiedy kierowca ma podjechać pod Twój domy i kiedy ma przyjechać, aby zabrać Ciebie i Twoich bliskich do domu. Nie musisz się więc prosić, wydzwaniać do znajomych czy czekać na autobus. 

WYNAJEM BUSA NA WESELE Z KIEROWCĄ CZĘSTOCHOWA

Nasza firma świadczy usługę pod hasłem busem na wesele Częstochowa i okolice. Oferta dotyczy wynajmu busa z kierowcą, który zapewni przejazd w dowolnym kierunku. Zapraszamy do skorzystania z niej w szczególności mieszkańców Częstochowy i okolic.  

 

TRANSPORT NA LOTNISKO PRZEWOZY BUSEM BUSEM NA WESELE? DLACZEGO NIE! Kto kieruje? Czy możemy się z Tobą zabrać? – paradoksalnie to najczęściej zadawane pytania w trakcie wesela niż sakramentalne „Czy bierzesz sobie za męża/żonę…”. Organizacja dojazdów na wesele i później do domu nastręcza wiele problemów,… Czytaj dalej »BUSEM NA WESELE? DLACZEGO NIE!

BUSEM NA WESELE? DLACZEGO NIE!

TRANSPORT
NA LOTNISKO

PRZEWOZY BUSEM

Pilne przesyłki Częstochowa, czyli Twój osobisty kurier

Pilnie potrzebujesz wysłać paczkę, aby jeszcze tego samego dnia dotarła do nadawcy? Kurierzy popularnych firm mogą jedynie zagwarantować Ci dostawę następnego dnia? Jeżeli masz taki problem, to skorzystaj z usług osobistego kuriera, który w ciągu 24-godzin dostarczy Twoje pilne przesyłki na terenie Częstochowy.

Wraz z rozwojem sklepów internetowych i portalów sprzedażowych usługi kurierskie przeżywają prawdziwy renesans. Niegdyś na paczkę wysłaną tradycyjną pocztą trzeba było czekać około tygodnia, dziś popularne firmy kurierskie proponują dostarczenie paczki w ciągu zaledwie 2-3 dni. Jest to niewątpliwie bardzo duży postęp w porównaniu z tym, co kiedyś było. Ale co zrobić, gdy dwa dni to zdecydowanie za późno? Najlepsze byłby pilne przesyłki Częstochowa.

Jak nie można samemu?

Każdy w swoim życiu miał sytuację, że musiał dostarczyć paczkę jak najszybciej, ale nie mógł tego zrobić fizycznie. Wtedy warto skorzystać z usług indywidualnego kuriera. Taką ofertę świadczą firmy, które na co dzień zajmują się przewozami osób. Cena za ich usługi nie jest tak tania jak oferowana przez wielkie firmy kurierskie. Jednak  w sytuacjach, o których piszemy, nie pieniądz stoi na pierwszym miejscu, ale szybkość i efektywność oraz spokój ducha.

Wielu na pewno zapyta, skąd ta oszczędność czasu w porównaniu do dużych firm kurierskich. Otóż indywidualni kurierzy 24h świadczą usługi bezpośrednie, tj. przyjmują paczkę od nadawcy i od razu jadą do adresata. Nie zatrzymują się po drodze w żadnych magazynach, czy centrach logistycznych, a mapę dróg – jako doświadczeni kierowcy – mają w małym palcu. Stąd też są oni w stanie dostarczyć przesyłkę 24 h.

Same day, czyli pilne przesyłki Częstochowa

Nasza firma przewozowa świadczy usługi przesyłki kurierskie 24h, nazywane przez niektórych również „same day”, czyli tego samego dnia. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm zlokalizowanych na terenie Częstochowy i okolic.

Zapewniamy:

 • usługi przewozowe 24h,
 • możliwie najszybszy transport paczek,
 • wysoki poziom świadczonych usług,
 • możliwość monitowania przesyłki, w tym informacje o dostarczeniu przesyłki,
 • przejrzyste warunki usługi.

W naszej ofercie znajdują się m.in. przewozy dokumentów, przesyłek firmowych, dostawy kwiatów, transport części samochodowych oraz dostawy zakupów dla sklepów stacjonarnych i internetowych. Jesteśmy cały czas otwarci na potrzeby Klientów. Dostarczamy paczki o różnych gabarytach. Do przewozu wykorzystujemy busa Peugeot Expert Traveller.

ZAMÓW KURIERA 24H

Jeżeli więc szukasz firmy oferującej pilne przesyłki ekspresowe Częstochowa albo kuriera24 h, nasza firma gorąco się poleca. Dostarczymy Twoją paczkę najszybciej, jak tylko się da! Na pewno tego samego dnia, choć przeważnie takie usługi wykonujemy nawet do 1 godziny! Na Twoje zlecenie czekamy pod nr 510-290-834.

TRANSPORT NA LOTNISKO PRZEWOZY BUSEM Pilne przesyłki Częstochowa, czyli Twój osobisty kurier Pilnie potrzebujesz wysłać paczkę, aby jeszcze tego samego dnia dotarła do nadawcy? Kurierzy popularnych firm mogą jedynie zagwarantować Ci dostawę następnego dnia? Jeżeli masz taki problem, to skorzystaj z usług osobistego kuriera, który… Czytaj dalej »Pilne przesyłki Częstochowa, czyli Twój osobisty kurier

Pilne przesyłki Częstochowa, czyli Twój osobisty kurier

TRANSPORT
NA LOTNISKO

PRZEWOZY BUSEM

Na lotnisko wygodnie i szybko

Jeżeli szukasz szybkiego i wygodnego transferu na trasie Częstochowa – Lotnisko Pyrzowice, Częstochowa – Lotnisko Balice, Częstochowa – Lotnisko Okęcie, koniecznie przeczytaj ten artykuł! Analizujemy tu jakie korzyści posiada transfer busem na lotnisko nad środkami transportu publicznego. 

Dojazd do lotniska środkami transportu publicznego do wygodnych nie należy. Wyobraź sobie, żeby pokonać dystans pomiędzy Częstochową a Katowice Airport, musisz skorzystać z co najmniej dwóch środków transportu. Niestety nie ma jeszcze gotowego połączenia kolejowego bezpośrednio łączącego Częstochowę i lotnisko w Katowicach. Prześledźmy zatem typową drogę przejazdu pomiędzy tymi dwoma punktami.

Trasa dojazdu na lotnisko

 • w pierwszej kolejności należy dojechać na dworzec kolejowy w Częstochowie. Nie każdy mieszka w centrum miasta i dojazd do dworca nieraz wymaga zamówienia taksówki lub przejścia z domu na przystanek autobusowy lub tramwajowy.
 • pociągiem dojechać do Katowic, a następnie
 • przesiąść się do autobusu, który bezpośrednio jedzie na lotnisko Pyrzowice.

 Takie połączenie zajmuje nawet 3 godziny!

Do tego musisz się nagimnastykować, aby dopasować do godziny odlotu swojego samolotu (pamiętając o czasie na odprawę) godziny odjazdów i przyjazdów poszczególnych pociągów i autobusów. Wbrew pozorom wcale nie jest to zadanie łatwe. Musisz pamiętać, że opóźnienia w przyjazdach pociągów – zwłaszcza w okresie zimowym – zdarzają się dość często. Na aurę i nasz klimat niewiele możemy poradzić. Warto więc planując wyjazd środkami transportu, lepiej nie wybierać połączeń na styk. Po co potem pędzić na złamanie karku?!
Sama podróż pociągiem w obecnych czasach – fakt – należy do przyjemnych. Jednak już taszczenie dwudziestokilogramowego bagażu w rękach z dworca PKP na autobusowy niewielu się uśmiecha.

Transfer busem na lotnisko

Warto sobie zaoszczędzić tych niedogodności, wybierając po prostu opcję wynajęcia kierowcy z busem. Posiada ona najwięcej korzyści:

 • oszczędność czasu – kierowca podjedzie po Ciebie pod sam dom i pomoże zapakować walizki. Ponadto odchodzą przerwy na przesiadki, więc skraca się czas przejazdu z domu na lotnisko. W efekcie transfer busem na lotnisko Katowice Airport z centrum Częstochowy to już TYLKO 40 minut.
 • wygoda – w pociągu nierzadko brakuje wolnych miejsc zwłaszcza w tygodniu, kiedy ludzie dojeżdżają do pracy lub do szkoły i na uczelnie. Zamiast więc stać w przejściu w wagonie, możesz wygodnie wyciągnąć się na fotelu samochodowym i całkowicie zapomnieć o trudach podróży.
 • bezpieczeństwo – firmy, które oferują transfer busem z lotniska i na lotnisko, zatrudniają bardzo dobrych i do tego doświadczonych kierowców. Samochody natomiast jako wizytówka firmy są w bardzo dobrym stanie technicznym.

 

Reasumując, transfery busem na lotnisko, które oferują prywatne firmy, zapewnią Ci szybki, wygodny i sprawny przejazd. Pamiętaj, busem na lotnisko – zawsze na czas!

TRANSPORT NA LOTNISKO PRZEWOZY BUSEM Na lotnisko wygodnie i szybko Jeżeli szukasz szybkiego i wygodnego transferu na trasie Częstochowa – Lotnisko Pyrzowice, Częstochowa – Lotnisko Balice, Częstochowa – Lotnisko Okęcie, koniecznie przeczytaj ten artykuł! Analizujemy tu jakie korzyści posiada transfer busem na lotnisko nad środkami… Czytaj dalej »Na lotnisko wygodnie i szybko

Na lotnisko wygodnie i szybko

TRANSPORT
NA LOTNISKO

PRZEWOZY BUSEM

KIERUNEK: LOTNISKO BALICE

Potrzebujesz szybko i sprawnie dostać się na krakowskie lotnisko, ale nie chcesz się tłuc z bagażami pociągiem czy autobusem? Marzysz o spokojnej i wygodnej podróży? Nie chcesz martwić się o korki i spóźnienia w rozkładach jazdy? Jeżeli odpowiedziałeś na jedno z tych pytań twierdząco, to trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Odpowiedź na Twoje pytania to: Bus na lotnisko Balice

Pomyśl o samych korzyściach, jakie płynął z podróży wygodnym i przestronnym samochodem, i to z doświadczonym kierowcą! Dzięki takiemu rozwiązaniu, nie musisz nigdzie pędzić z walizką i z podręcznym bagażem. Nie musisz śpiesznie przesiadać się z pociągu na autobus, modląc się, aby ten przyjechał na czas. Nie musisz obawiać się, czy zdążysz na lotnisko przed końcem odprawy. W gruncie rzeczy nie musisz się niczego obawiać. 

Żadnej gonitwy, ani taszczenia walizki i bagażu podręcznego. Zero czekania w deszczu na przyjazd autobusu.  Po prostu: zero stresu.

Klient nasz pan

Przed Twoim domem czeka już na Ciebie kierowca, który chętnie pomoże zapakować Twoje walizki do bagażnika. Kanapa w drugim rzędzie busa wygląda wyjątkowo zachęcająco, siadasz i delektujesz się spokojną jazdą. Możesz napić się kawy, przejrzeć social media lub posłuchać ulubionej playlisty.

Prowadzący samochód to świetny i doświadczony kierowca, który trasę busa na lotnisko Balice ma w małym palcu. Nie straszna mu awaria GPS, bo doskonale wie, jak prowadzi do niego droga. W końcu pokonywał ją setki, jak nie tysiące razy. Ma większe doświadczenie w transporcie osób niż nie jeden pilot samolotu.

Korki? Roboty drogowe? Nie są żadnym wyzwaniem dla doświadczonego kierowcy busa. Potrafi szybko i sprawnie ominąć wszelkie przeszkody na drodze, stosując dobrze znane sobie objazdy i skróty. W efekcie przyjedzie na lotnisko o czasie, w sam raz, abyś zdążył na odprawę i na chwilę odpoczynku przed dalszą podróżą.

Przypomnijmy więc, wybór busa na lotnisko Balice to:

 • Zero stresu
 • Zero gonitwy
 • Zero przystanków
 • Sama wygoda
 • Sprawny i szybki przewóz
 • Doświadczony kierowca
 • Idealne zgranie w czasie
 

Piękny scenariusz, ale jak go zrealizować? To proste: w internecie jest sporo ofert dotyczących wynajęcia busa na lotnisko Balice. Korzystając z usług prywatnego przewoźnika, który świadczy indywidualne przewozy na lotnisko, na pewno się nie zawiedziesz. W końcu jak to mówi stare motto przedsiębiorców: Klient, nasz pan!

TRANSPORT NA LOTNISKO PRZEWOZY BUSEM KIERUNEK: LOTNISKO BALICE Potrzebujesz szybko i sprawnie dostać się na krakowskie lotnisko, ale nie chcesz się tłuc z bagażami pociągiem czy autobusem? Marzysz o spokojnej i wygodnej podróży? Nie chcesz martwić się o korki i spóźnienia w rozkładach jazdy? Jeżeli… Czytaj dalej »KIERUNEK: LOTNISKO BALICE

KIERUNEK: LOTNISKO BALICE